Hakkımızda

Geçmişten Geleceğe Çakır Mekanik

Firmamız havalandırma tesisi imalat, montaj ve uygulama konularında faaliyet göstermekte olup 1968 yılından günümüze kadar aralıksız çalışarak birçok;

Otel

Hastane

İş merkezi

Alışveriş merkezi

Endüstriyel tesisler

Binasının havalandırma tesisatı işlerini başarıyla bitirmiş, taahhüt ettiği her işi zamanında ve yüksek kalitede tamamlayarak 1968 yılından bu yana kalıcı olmayı başarmıştır.

Firmamız konusunda uzman güçlü ve genç kadrosuyla başarıyla her işin üstesinden gelmiş, teknolojinin imkanlarından maksimum seviyede faydalanarak işlerin daha kaliteli ve daha hızlı yapılması konusunda her zaman kendini geliştirmiştir.

Ülkemizde çok daha fazla kalıcı işler bırakabilmenin hevesiyle yıllardır faaliyet gösteren firmamızın bundan sonraki hedefi ise kaliteden ödün vermeden portföyünü geliştirerek her sektöre hizmet eder duruma gelmektir.

Bu kulvarda yarışmamıza devam ederken, sektörde birlikte tanıştığımız firmalara, bizlere vermiş oldukları destek ve göstermiş oldukları güvenden dolayı teşekkür ediyoruz.

Bizler de sektöre hizmet ederken, pek çok kişiye istihdam ve geçim imkânları sağladığımız için haklı bir gurur duyuyor, personelimize, çalışmalarında göstermiş oldukları üstün başarı ve özveriden dolayı çok teşekkür ediyoruz.